Polecaj domenę .com i zarób nawet 20% w programie partnerskim polecaj.home.pl

 

Domeny .com w programie partnerskim polecaj.home.plJakiś czas temu omówiliśmy domeny .eu oraz najpopularniejszą w Polsce domene .pl . Dziś pokażemy Ci jak możesz zarabiać na poleceniu międzynarodowej domeny .com.

Jeśli Twoimi klientami są obcokrajowcy lub wielu z nich prowadzi międzynarodowy biznes to doskonałym sposobem na dodatkowe źródło Twojego, dochodu jest rejestracja w programie partnerskim polecaj.home.pl.

Jak zacząć zarabiać na polecaniu domeny .com?Od zarabiania w programie partnerskim polecaj.home.pl dzielą cię tylko dwa kroki: po pierwsze zarejestruj się na stronie www.polecaj.home.pl, po drugie pobierz link lub baner i umieść go na swojej stronie.Teraz wystarczy polecać domenę .com swoim klientom i wypłacać zarobione pieniądze.

Wartość prowizji za polecanie domeny .comPolecając domenę .com możesz zarobić prowizję już przy pierwszej rejestracji usługi w wysokości 5,78 zł. W przypadku przedłużenia umowy przez klienta, który wcześniej zarejestrował się z Twojego linku w programie polecaj.home.pl wartość otrzymanej prowizji to 20% wartości zamówienia.

Prowizję w programie partnerskim otrzymasz również, jeśli Twój klient zdecyduje się na umowę wieloletnią (3 lata). Jest to 20% od wartości zamówienia.

Pamiętaj, że polecanie usług w programie partnerskim polecaj.home.pl możesz ze sobą łączyć. Zlecenia na strony WordPress lub na hosting dają Ci dodatkową możliwość na zwiększenie swojej prowizji.

Zostań partnerem w polecaj.home.pl