Podcasty

Podcast Projekt WordPress

Jak zbudować stronę na WordPressie? Jakie wtyczki zainstalować, aby strona oferowała większą funkcjonalność? Jako największy dostawca hostingu w Polsce, wiemy z jakimi wyzwaniami zmaga się młody przedsiębiorca przy tworzeniu swojej strony internetowej. To właśnie dla nich, ale również dla webdeveloperów, freelancerów zajmujących się obsługą stron w WordPressie powstał nowy podcast – Projekt WordPress!

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.HOME.PL

Projekt WordPress #2

Bycie freelancerem lub webdeveloperem tworzącym strony WWW na WordPressie to bardzo atrakcyjny kierunek w kreowaniu swojego biznesu. W 2 odcinku podcastu Projekt WordPress przedstawiamy kilka pułapek, które czekają na przedsiębiorców wybierających tę drogę, a także przedstawiamy sprawdzone pomysły na zwiększenie przychodów w przypadku posiadania małej agencji reklamowej. Do rozmowy zaprosiliśmy Aleksandra Kuczka z PerfectDashboard.com.

Odtwórz wideo

Projekt WordPress #1

Posłuchaj 1 odcinka, w którym gościmy Macieja Swobodę z firmy WP Desk. Temat główny – WooCommerce, czyli popularna wtyczka zmieniająca WordPressa w sklep internetowy. Z tego odcinka dowiesz się m.in.: czy WooCommerce jest odpowiedni do przetestowania pomysłu na biznes, jak sprawnie połączyć sprzedaż w WooCommerce z serwisem Allegro, jak efektywnie korzystać z WooCommerce bez konieczności logowania do panelu WordPressa?

Odtwórz wideo